Ettevõttest

Paragon Sleep AS on tegutsenud Eestis pea 30 aastat kodutekstiilide, voodite ja tehniliste tekstiilide arendamise ning tootmisega. Läbi järjepideva meeskonna koolitamise ja kaasaegsetesse tootmistehnoloogiatesse investeeringute loome esmaklassilist väärtust lõpptarbijale.

Tegutseme enamasti B2B segmendis olles kliendi jaoks tugev partner läbi innovatiivsete materjalide ja uusimate tehnoloogiate. Meie klientideks on peamiselt jaeketid, edasimüüjad, hotellid, piirkondlikud tööstustootjad, pehmemööbli ja kodutekstiili tootjad, kellele pakume terviklahendusi alates tootearendusest, tootmisest ning lõpetades logistikalahenduste väljatöötamisega.

Pea 30 aastat

Omame pea 30 aastat kogemust kodutekstiilide, voodite ja tehniliste tekstiilide arendamises ning tootmises.

20 sihtriiki

ParagonSleep on partner tootearenduses, tootmises ja logistikalahenduste väljatöötamisel 20-nes sihtriigis üle maailma.

2 miljonit tekstiiltoodet

Tekid, padjad, madratsiprotektorid ja muud täidistooted, mille valmistamiseks kasutame funktsionaalseid materjale.

2500 tonni tehnilisi tekstiile

Omades Põhjamaade ja Baltikumi kõige suuremat ning modernsemat vatiinitootmist ja tekstiilijäätmete ümbertöötlemist valmistame 2500 tonni tehnilisi tekstiile aastas.

200 tonni Up-Cycle materjale aastas

Toodame 200 tonni Up-Cycle materjale aastas, mille ühe väljundina valmistame ka sisupatju mööblitööstusele, kasutades ära erinevaid tekstiilijäätmeid ja porolooni.

2 tehast

Eestis asub 2 ParagonSleep tehast, Viljandis ja Abjas, kus toimub kodutekstiilide ning tehniliste tekstiilide tootmine.

250 töötajat

Ettevõtte keskmes on suurte kogemustega meeskond, kus töötab 250 spetsialisti.

Väiksem jalajälg

 

ParagonSleep omab GOTS ehk The Global Organic Textile Standard sertifikaati, mis on maailma juhtiv orgaanilise tekstiili töötlemise standard ja hõlmab kontrollis nii ökoloogilisi kui ka sotsiaalseid kriteeriume kogu tekstiili tarneahelas. Samuti kasutame tootmisel vaid FSC kontrollitud puidu standardiga materjali. Meie tekstiilidel on OEKO-TEX® 100 Standard, mis tagab kõrge tooteohutuse ja on valmistatud tervisele kahjututest komponentidest. Suurem osa meie poolt kasutatavaid sünteetilisi kiude on GRS (Global Recycle Standard) sertifitseeritud.

Peame oluliseks, et materjalide tooraine oleks ökoloogiliselt puhtalt kasvatatud ja kogu tootmisprotsess oleks toimunud keskkonda säästvalt.