Tekid ja padjad

Kodutekstiilide arendamise keskmes on funktsionaalsed materjalid, mille kombineerimisel leiame iga kasutaja soovidele vastava mugavuse.

Soovitud tulemuse saavutamiseks kasutame nii sünteetlisi kui ka naturaalseid materjale. Materjalide valikusse kuuluvad erinevad kõrgtehnoloogilised polüesterkiud, vill, puuvill, viskoos, siid jne.

Tekid

Tänu paindlikele tootmistehnoloogiatele suudame pakkuda laias valikus tekke. Saavutamaks maksimaalse mugavusega tooteid kasutame innovatiivseid sünteetilisi ja naturaalseid tooraineid, mille sobitamisel saame tulemuseks soovitud soojuspidavuse, hingavuse, raskuse, luksusliku tunnetuse, pestavuse jne.

Lisaks tehnilistele lahendustele nagu termoreguleerivad materjalid on meie igapäevases fookuses materjalide ohutus, keskonnasõbralikkus, jätkusuutlikkus ja taaskasutatavus.

Padjad

Patjade arendamisel ja tootmisel on põhifookus toote ergonoomikal, vastupidavusel ja pestavusel.

Sõltuvalt kasutaja eelistusest pakume laias valikus patju küljel-, seljal ja kõhuli magajatele. Kasutame nii sünteetilisi ja naturaalseid materjale kui ka erinevaid ergonoomilis poroloonpatju.

Madratsiprotektorid

Tagamaks vooditele ja madratsitele pikemat eluiga toodame madratsiprotektoreid, mis on hõlpsalt kinnitatavad erinevat tüüpi vooditele ja madratsitele.

Õige materjalide valik tagab toodetele vedeliku hülgavuse, piisava hingavuse ning parandab ka voodi või madratsi pinnapehmust.

Kattemadratsid

Voodi, mootorvoodi, kušeti või madratsi muudab mugavaks ja luksuslikuks õigesti valitud kattemadrats.

Kattemadratsites kasutame esmaklassilise hingavuse ja niiskusjuhtivusega kiude, suurepärase elastsusega täidismaterjale ja ka PCM tehnoloogial baseeruvaid termoreguleerivaid materjale, mis tagavad optimaalse temperatuuri, et magades ei oleks liiga soe ega külm.

Muud täidistooted

Tänu paindlikele tootmistehnoloogiatele saame lisaks vooditekstiilidele pakkuda ka erinevaid täidistooteid nagu toolipadjad, loomapesad, istumiskotid, jms.