Voodid

Voodite arendamise keskmes on luksuslik tunnetus, funktsionaalsus, kasutajale vastav ergonoomika ja vastupidavus. Tarbijate kasvav tooteteadlikkus survestab meid ühest küljest suurte kasvavate kulude osas, kuid me ei anna hinna survel järele. Vaid hoopis vastupidiselt panustame tarbijale suunatud toote kvaliteeti ja väärtuspakkumisse.

ParagonSleep kasutab igapäevaselt keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke materjale vähendades raskesti taaskasutatavate materjalide tarbimist. Ühe näitena võib tuua E2E vedrutehnoloogia kasutuselevõttu meie tehases, mis võimaldab minimeerida porolooni kasutust tootes ca 30%.

Kontinentaalvoodid

Pakume laias valikus kvaliteetseid kontinentaalvoodeid nii hotellidesse kui ka kodukasutusse.

Kontinentaalvoodi kolmekihiline ehitus kindlustab maksimaalse mugavuse ja toe kehale sõltumata magaja asendist või kaalust. Voodi alumine kiht ehk kušett balansseerib mugavalt magaja kehakaalu. Voodi keskmine kiht ehk madrats tagab ergonoomika jaotades keharaskuse ühtlaselt ning hoiab magaja rühi sirgena, garanteerides kvaliteetse ja sügava une.
Kõige pealmine kiht ehk kattemadrats tagab soovitud komforti – on see siis tarbija eelistusel selgroogu toetav kõvem või mugavalt endasse haarav pehme.

Mootorvoodid

Innovatiivne mootorvoodi võimaldab kasutajal tõsta voodi jalutsit ja/või peatsit.
Lisaks mugavale raamatu lugemise või teleka vaatamise asendi leidmisele aitab voodi positsiooni muutmine vähendada pingeid seljas ning leevendab uneapnoe, tursete, norskamise ja hingamisvaeguste korral. Samuti on mootorvoodi praktiline lahendus liikumisprobleemidega kasutajale.

Mootorvoodite kõrgtehnoloogiline vedrulahendusega madratsiosa on integreeritud liikuva raami külge, et tagada minimalistlik disain ja kindlustada, et voodit reguleerides madrats paigast ei liiguks.
Kattemadrats tagab soovitud komforti – on see siis kõvem või endasse haarav pehme.

Kušetid

Kasutame kušettide tootmisel nii täispuidust kui ka eriti tugevaid liimpuidust raame.

See tagab omakorda suurepärase ergonoomika tänu ühe- ja kahekihilistele innovatiivsetele pocket vedru lahendustele.

Meie kvaliteetsed kušetid on kõrgelt hinnatud nii hotellides kui ka kodudes.

Madratsid

Raamvooditele pakume erineva komfortitaseme ja funktsionaalsusega madratseid.

Eraldiseisvate madratsite nagu ka voodite arendamise keskmes on kasutaja jaoks luksuslik tunnetus, kehale vastav ergonoomika ja pikaajaline vastupidavus.

Kattemadratsid

Voodi, mootorvoodi, kušeti või madratsi muudab mugavaks ja luksuslikuks õigesti valitud kattemadrats.

Kattemadratsites kasutame esmaklassilise hingavuse ja niiskusjuhtivusega kiude, suurepärase elastsusega täidismaterjale ja ka PCM tehnoloogial baseeruvaid termoreguleerivaid materjale, mis tagavad optimaalse temperatuuri, et magades ei oleks liiga soe ega külm.